Contrast
A A
Tekstgrootte
A A A
Gepubliceerd op 24 april 2024

Verhoging pensioenen met 3,2% per juni 2024

In december 2023 heeft het bestuur van PMT besloten om de pensioenen te verhogen met 3,2%. Door de vernieuwing van het administratiesysteem is bij het besluit aangegeven dat de verhoging in het 2e kwartaal zou worden doorgevoerd, eerder was technisch niet mogelijk. Deze verhoging wordt naar verwachting doorgevoerd in juni 2024.

Voor de gepensioneerden betekent dit een verhoging van hun pensioen. De gepensioneerden zien de verhoging bij de betaling van hun pensioen in juni.

Voor werknemers die pensioen bij PMT opbouwen of hebben opgebouwd, betekent dit een verhoging van de aanspraken die zijn opgebouwd over alle voorgaande jaren. Deze verhoging is in de loop van juni te zien in Mijn PMT.

Meer informatie over verhogen vindt u op onze pagina Wanneer wordt mijn pensioen verhoogd of verlaagd?. Benieuwd wanneer u uw pensioen ontvangt? Kijk dan op Betaaldata.

 

Recente nieuwsberichten

16 maart 2026

Start verzending brieven definitieve persoonlijke berekening

Op 1 januari 2026 is PMT overgestapt naar de nieuwe pensioenregeling. In de eerste maanden van dit jaar hebben we uw pensioen zorgvuldig omgezet. Binnenkort ontvangt u een brief of e-mail met de definitieve persoonlijke berekening van uw nieuwe pensioen per 1 januari 2026. De verzending hiervan loopt verspreid tussen half maart en mei.

Lees artikel
13 maart 2026

PMT en PME investeren € 1,15 miljard in Nederlandse en Europese bedrijven

De pensioenfondsen PMT en PME investeren € 1,15 miljard in middelgrote Nederlandse en Europese ondernemingen.

Lees artikel
04 maart 2026

Lenneke Roodenburg nieuwe directeur PMT

Per 1 april 2026 start Lenneke Roodenburg als directeur van PMT. In deze functie geeft zij, ondersteund door het managementteam, leiding aan het bestuursbureau van PMT en is zij sparringpartner van het bestuur op strategisch niveau. Lenneke volgt Inge van den Doel op, die na ruim 14 jaar afscheid neemt van PMT.

Lees artikel